Termíny

Na našich akcích zažijete radikální a zábavnou práci s emocemi. Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobný popis. Vyberte si termín a přihlaste se včas.
Datum Přihlásit Akce Místo Čas Vstupné
25.08.2019 Ne PřihlásitEF Intensive pro zkušené Praha, Move Studio 123 10 – 14 hod 650,-
21.09.2019 So PřihlásitEF Celodenní Praha, Move Studio 123 10 – 20 hod 1500,-

Move Studio 123, Naskové 3 (areál TTC), PRAHA 5 - Košíře

Pokud nejste z Prahy a potřebujete někde přespat, můžete najít ubytování např. na hostelworld nebo airbnb


Upozornění: Kapacita akcí je omezená. Doporučujeme se včas přihlásit a zaplatit zálohu 500,- Kč nebo celou částku předem. 
  • Pokud přijdete na akci nepřihlášení a bude volné místo, počítejte s tím, že zaplatíte 100,- Kč navíc.
  • Zaplacení zálohy bereme jako závaznou přihlášku a rezervujeme Vám místo. 
  • Občas se stane, že ze zdravotních důvodů přihlášený účastník nedorazí. V tom případě Vám můžeme přesunout zálohu na další termín. Tento přesun Vás bude stát 100 Kč pokud nám dáte vědět alespoň 3 dny před akcí a 200,- když nedorazíte nebo nám oznámíte svoji neúčast na poslední chvíli. Peníze zpět neposíláme. Vždy za sebe můžete poslat náhradníka.
Pozvěte přátele a získejte slevu:
Když přivedete nového účastníka na akci EF - celodenní, dostanete slevu 400,-. Tuto slevu můžete uplatnit buď na stejné akci, které se účastní nový člověk, nebo na další EF - intensive. Nelze ji uplatnit později. Podmínkou je, aby se nový účastník přihlásil alespoň 1 den před akcí a uvedl v přihlášce doporučení.

Slevy pro mimopražské:
Pokud přijedete na akci z dálky více než 100 km, dostanete slevu 200,- Kč. V případě, že se Vás to týká, napište to prosím do poznámky v přihlášce.