Ohlasy účastníků

Níže na stránce můžete přečíst několik referencí a postřehů účastníků o našich akcích.

AUM meditace – Emoční fitness považuji za úžasný nástroj a příležitost se podívat do stinných koutů vlastního nitra. Získat znovu plný prožitek. Divoké a planoucí emoce, aniž bych se nechal jimi pohltit. Technika vede k hluboké sebereflexi a opravdovosti. Opakovaně vede na hranu osobního komfortu a za ni. Prozkoumat své návyky a ustálené postoje k sobě i druhým. Nalít si čistého vína. Používá všechno, co lze, počínaje pohybem, hlasem, slovy, dotykem, objetím či pohledem do očí. Jsou to velmi intenzivní a hluboká setkání na úrovni těla, srdce, pocitů… O to důležitější je skvělé vedení Nishkama a Magdy, kteří jsou přirozeně bdělí a vědomí. Jejich „párová moudrost a svornost“ činí proces zcela unikátním. Je díky tomu vyvážený i genderově. Jde přirozeně, hladce a nenásilně do hloubky intimního prožitku sebe sama.

Emoční fitness je skvělá nadstavba, pokud už medituješ a potřebuješ pokročit hlouběji, a zároveň i výborný vstup do meditace, pokud nejsi přítel klidných a nehybných meditací…

Milí,
nechcete jen meditovat nad citáty, ale něco v sobě opravdu měnit?
Doporučuji AUM meditace, které teď budou v Praze zase pravidelně! Prošla jsem asi desítkou AUMů a výsledek je pokaždé stejný - emoční přetlaky ven a následné ticho dovnitř.
Pravidelné AUMy (jednou měsíčně) pomáhají udržet trvalý vnitřní klid a schopnost řešit životní situace s nadhledem.

Lucie Kolaříková, psycholožka, autorka seberozvojových programů a knihy Učebnice sebelásky www.luciekolarikova.cz

Včera jsem byla na Emoční fitness CZ s Nishkamem a Magdalénou. Bavila jsem se celou dobu. Za prvé miluji vyjadřovat své emoce a baví mě sledovat, co to se mnou dělá. Kromě toho, že jsem si skvěle zatančila a potkala se s příjemnými lidmi, tak jsem objevila věci, o kterých jsem netušila, že v sobě nosím a mohla jsem je s láskou vypustit. Například po vzteku a pláči přišla lehkost a veselost, a to trvá i dnes, i když jsem docela unavená, protože to byl fyzicky náročný trénink. Pro mě jako umělkyni je to způsob fitness, který mě baví. Myslím, že je zdravé prožívat a projevovat své emoce a neztotožňovat se s nimi. Prostě to projde a je to!

Když to shrnu, řekl bych, že kdo je obecně příznivce akčnějších věcí a potřebuje, aby se dostal ke svým emocím, nějaký silnější podnět, může to být pro něj super cesta (adrenalinoví sportovci a typy, ale i lidé z obchodního prostředí, povolání, kde je třeba držet emoce, stres,...). Může být zajímavá pro různé pro terapeuty, jako inspirace i prostor pro jejich vyjádření :). Určitě obecně to ocení ti, kteří znají Oshovské meditace, a sedí jim, dále třeba umělci, herci,... nebo naopak to může být silný podnět pro ty, kteří jsou příliš vyjemnělí, odmítající svoje stínové stránky, předuchovnělí, svoji sílu či agresi považují jen za něco nečistého. U těch se obávám, že budou mít spíše větší obranu a půjdou opravdu spíše jen ti hodně odvážní. Celkově je akce vhodná pro někoho, kdo je ochotný zkoumat sám sebe v různých situacích, kdy se překročí komfortní zónu a přitom je u toho zajištěn bezpečný rámec zážitkového semináře. Osobně si myslím, že je důležité, aby každý takovou zkušenost absolvoval, když to skutečně cítí a vnímá, že ho přitahuje a zcela dobrovolně sám za sebe (neviděl bych to jako vhodné pro team-buildingovou akci, kam jdu kvůli šéfovi). A oceňuji jakým způsobem pro nás tuto možnost Magdaléna a Nishkam otevírají a budu rád sledovat jejich cestu dále a vnímat jestli pocítím opět volání si přijít zaposilovat.

Boží akce, úplně jsem zapomněla jak moc oživuje, cítím se vnímavá a směji se, a báječně se mi říká pravda s lehkostí, no prostě má to šmrnc. Děkuji.

Parin, napsala nám zprávu po akci

Moc děkujeme všem účastníkům, kteří nám posílají po akcích pěkné vzkazy. Nezařadili jsme je všechny na tuto stránku, ale jsme rádi a vděční za každý z nich. Jsou pro nás motivací pokračovat a dále tvořit.

Pokud byste se také chtěli podělit o své prožitky s Emočním fitness CZ, použijte prosím kontaktní formulář.