Ohlasy účastníků

Níže na stránce můžete přečíst několik referencí a postřehů účastníků o našich akcích.

Magdaléno a Nishkame,

když jsem se přihlásila na celodenní emoční fitness, neměla jsem žádná velká očekávání, spíš obavu, zda to fyzicky zvládnu. Byla jsem ale velmi příjemně překvapená z atmosféry, z vašeho přístupu k jednotlivým účastníkům a z celkového průběhu akce. Ale nejvíc mě překvapily vlastní reakce na vyjádření a prožití emocí.  Má to na mě velmi pozitivní účinek, jako bych našla to, co už jsem dlouho postrádala.

Děkuji vám oběma.

Zdenka, napsala nám zprávu po akci

Milí,
nechcete jen meditovat nad citáty, ale něco v sobě opravdu měnit?
Doporučuji AUM meditace, které teď budou v Praze zase pravidelně! Prošla jsem asi desítkou AUMů a výsledek je pokaždé stejný - emoční přetlaky ven a následné ticho dovnitř.
Pravidelné AUMy (jednou měsíčně) pomáhají udržet trvalý vnitřní klid a schopnost řešit životní situace s nadhledem.

Lucie Kolaříková, psycholožka, autorka seberozvojových programů a knihy Učebnice sebelásky www.luciekolarikova.cz

Včera jsem byla na Emoční fitness CZ s Nishkamem a Magdalénou. Bavila jsem se celou dobu. Za prvé miluji vyjadřovat své emoce a baví mě sledovat, co to se mnou dělá. Kromě toho, že jsem si skvěle zatančila a potkala se s příjemnými lidmi, tak jsem objevila věci, o kterých jsem netušila, že v sobě nosím a mohla jsem je s láskou vypustit. Například po vzteku a pláči přišla lehkost a veselost, a to trvá i dnes, i když jsem docela unavená, protože to byl fyzicky náročný trénink. Pro mě jako umělkyni je to způsob fitness, který mě baví. Myslím, že je zdravé prožívat a projevovat své emoce a neztotožňovat se s nimi. Prostě to projde a je to!

Jednoznačně super akce pro všechny, kdo se chtějí napojit na své nitro, objevovat svět emocí a prožitků, nebo pro ty, kteří prostě potřebují ventil :) Nishkam a Magdaléna to vedou opravdu profesionálně! Díky!

Bea Brosková

Hodně mi to dalo, dokázala jsem jít hluboko ke svým emocím a v bezpečném prostředí je naplno vyjádřit. Moc děkuji lektorům za skvělý přístup a úžasnou atmosféru.

Ivana Mutínová

AUM meditace – Emoční fitness považuji za úžasný nástroj a příležitost se podívat do stinných koutů vlastního nitra. Získat znovu plný prožitek. Divoké a planoucí emoce, aniž bych se nechal jimi pohltit. Technika vede k hluboké sebereflexi a opravdovosti. Opakovaně vede na hranu osobního komfortu a za ni. Prozkoumat své návyky a ustálené postoje k sobě i druhým. Nalít si čistého vína. Používá všechno, co lze, počínaje pohybem, hlasem, slovy, dotykem, objetím či pohledem do očí. Jsou to velmi intenzivní a hluboká setkání na úrovni těla, srdce, pocitů… O to důležitější je skvělé vedení Nishkama a Magdy, kteří jsou přirozeně bdělí a vědomí. Jejich „párová moudrost a svornost“ činí proces zcela unikátním. Je díky tomu vyvážený i genderově. Jde přirozeně, hladce a nenásilně do hloubky intimního prožitku sebe sama.

Emoční fitness je skvělá nadstavba, pokud už medituješ a potřebuješ pokročit hlouběji, a zároveň i výborný vstup do meditace, pokud nejsi přítel klidných a nehybných meditací…Když to shrnu, řekl bych, že kdo je obecně příznivce akčnějších věcí a potřebuje, aby se dostal ke svým emocím, nějaký silnější podnět, může to být pro něj super cesta (adrenalinoví sportovci a typy, ale i lidé z obchodního prostředí, povolání, kde je třeba držet emoce, stres,...). Může být zajímavá pro různé pro terapeuty, jako inspirace i prostor pro jejich vyjádření :). Určitě obecně to ocení ti, kteří znají Oshovské meditace, a sedí jim, dále třeba umělci, herci,... nebo naopak to může být silný podnět pro ty, kteří jsou příliš vyjemnělí, odmítající svoje stínové stránky, předuchovnělí, svoji sílu či agresi považují jen za něco nečistého. U těch se obávám, že budou mít spíše větší obranu a půjdou opravdu spíše jen ti hodně odvážní. Celkově je akce vhodná pro někoho, kdo je ochotný zkoumat sám sebe v různých situacích, kdy se překročí komfortní zónu a přitom je u toho zajištěn bezpečný rámec zážitkového semináře. Osobně si myslím, že je důležité, aby každý takovou zkušenost absolvoval, když to skutečně cítí a vnímá, že ho přitahuje a zcela dobrovolně sám za sebe (neviděl bych to jako vhodné pro team-buildingovou akci, kam jdu kvůli šéfovi). A oceňuji jakým způsobem pro nás tuto možnost Magdaléna a Nishkam otevírají a budu rád sledovat jejich cestu dále a vnímat jestli pocítím opět volání si přijít zaposilovat.Boží akce, úplně jsem zapomněla jak moc oživuje, cítím se vnímavá a směji se, a báječně se mi říká pravda s lehkostí, no prostě má to šmrnc. Děkuji.

Parin, napsala nám zprávu po akci


Moc se mi líbila možnost prožít své emoce a to hodně intenzivně, na své maximum. Hlavně ty negativní. Člověk je nemůže běžně vyjádřit tak naplno.

Liduška


Potkala jsem zajímavé a otevřené lidi a to mě baví!

návštěvnice celodenní akce EF


Moc pěkně sestavená technika

Andrea Lukášová


Přišel jsem, zažil jsem a přijdu zase.

Zdeněk


Cítím zamilovanost. Nevím do koho, do čeho, ale sem tam se na něco nalepí, v ten okamžik jako když nevidim, neslyšim. Ráda bych jí užívala po kapkách, ale ona mě sem tam spláchne jak vlna.

Dana Štumpová


Emoční fitness jako FIREMNÍ TEAMBUILDINGOVÁ AKCE. "Měl jsem malou obavu jako ten, kdo si projekt pro své kolegy vymyslel, o úspěch akce. Trochu jsem pochyboval, zda bylo správné uskutečnit EF jako podnikovou akci s kolegy, kteří spolu řeší každodenní pracovní problémy. Po skončení obou akcí jsem přesvědčen, že akce byly povedené, tým lidí se lépe poznal a bude schopen spolu lépe spolupracovat v budoucnu. Byl jsem na nás hrdý, jak jsme přistoupili k tomuto projektu. Každý z nás se snažil maximalizovat možný efekt pro sebe samého. Úspěch akce byl možný díky skvělému vedení celého realizačního týmu."

Pavel Neuman, jednatel společnosti Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.


Něco, co jsem doposud nezažila. Určitě přínosné, úsměvné, očišťující, obohacující.

Ivana Linzerová


Úžasná akce, přivede člověka k sobě a otevře dveře, které třeba ani nezná.

Zuzana Kostelecká


Báječní lektoři a skvělá terapie. Jedno tričko nezůstalo suché.

Kasková Andrea


Bylo to intenzivní. Líbilo se mi vysvětlení celého procesu a nastavení prostředí důvěry. Rozhodně přínos, který ve mě bude ještě rezonovat.

účastník Emoční fitness celodenní


Moc děkujeme všem účastníkům, kteří nám posílají po akcích pěkné vzkazy. Nezařadili jsme je všechny na tuto stránku, ale jsme rádi a vděční za každý z nich. Jsou pro nás motivací pokračovat a dále tvořit.

Pokud byste se také chtěli podělit o své prožitky s Emočním fitness CZ, použijte prosím kontaktní formulář.

Nejbližší akce:

Letacek.CZ
Píšeme taky články pro Letacek.CZ - portál pro osobní růst a transformaci. Najdete tam mimo jiné katalog kurzů a seminářů od mnoha pořadatelů, individuální konzultace a inzerci.